Bardzo dobrze spisali się nasi zawodnicy na Mistrzostwach Polski w Koszycach, które rozegrane zostały w formule Pucharu 4 Narodów tj. Polski, Czech, Słowacji i Węgier.

Natalia Kaliszek i Maksym Spodyriev po raz czwarty sięgnęli po tytuł Mistrzów Polski w tańcach na lodzie, wygrywając zarazem zawody 4 Nationals. Z wynikiem punktowym na poziomie 162,16  - drugim wynikiem w karierze - wyprzedzili parę z Węgier (Anna Yanovskaya / Adam Lukacs) oraz drugą parę polską (Justyna Plutowska / Jeremie Flemin). Z kolei brązowymi medalistami Mistrzostw Polski została debiutująca wśród seniorów para Anastasia Polibina/Radosław Barszczak. Zdobywając 121,14 pkt para ustanowiła swój nowy rekord w karierze (6. miejsce w Pucharze 4 Narodów).

Z kolei wśród solistów 3. miejsce Mistrzostw Polski wywalczył Olgierd Febbi z dorobkiem punktowym 146,00 pkt. Był to dziesiąty wynik w całych zawodach.

Warto też dodać, że Polska po raz drugi z rzędu sięgnęła po Puchar 4 Narodów.