Dwa srebrne medale to dorobek naszych par tanecznych podczas zawodów Volvo Open Cup które w dniach 6 - 7 listopada odbyły się Rydze. W rywalizacji juniorów na drugim stopniu podium stanęli: Natalia Kaliszek i Maksym Spodyrev. Już w swoim pierwszym starcie międzynarodowym nasza para pokazała, że stać ją na wiele i w dalszej części sezonu sprawi nam jeszcze wiele radości. W obydwu częściach konkurencji: tańcu krótkim oraz tańcu dowolnym para uzykała wyniki uprawniające ich do startu w Mistrzostwach Świata Juniorów.

 

Druga nasza para, która rywalizowała w juniorach: Natalia Lewandowska - Radosław Barszczak uzyskała za swój występ 85,05 pkt i zajęła 15 miejsce. Także Natalia i Radek, którzy trenują razem od kilku miesięcy to debiutanci na arenie międzynarodowej.

W kategori Non ISU Novice Basic rywalizowała nasza najmłodsza para: Kornelia Kuźnik - Adrian Rybacki. Po tańcach obowiązkowych zajmowali znakomitą drugą pozycję. Taniec dowolny pojechali bardzo walecznie i nie oddali miejsca na podium. Z Rygi wrócili do Torunia ze srebrnymi medalami.

Julia Gajek - Dawid Kłodziński startowali w klasie Novice Basic. Po pierwszym tańcu obowiązkowym zajmowali drugie miejsce natomiast po drugim obowiązku trzecie. Różnice między parami były bardzo małe. Czysto wykonany taniec dowolny nie wystarczył na utrzymanie miejsca na podium i Julia z Dawidem zakończyli rywalizację na czwartym miejscu.

 

 

 

 

Wspierają nas:
Przekaż 1% podatku
MTC 2017
Mentor Sport Toruń
1.png9.png2.png1.png6.png5.png
Dzisiaj68
Wczoraj264
Ten tydzień851
Ten miesiąc4759
Całkowicie192165

Gości

1
Online

17-01-19