Ze zmiennym szczęściem startowali nasi zawodnicy w Oświęcimiu w II Eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2015.

Świetny debiut w kategorii Junior Młodszy A zaliczyła Aleksandra Rudolf. Po programie krótkim zajmowała piąte miejsce ale w programie dowolnym pokazała wole walki i w swoim pierwszym starcie w juniorkach zdobyła złoty medal. Zmuszona do startu mimo choroby była Agnieszka Rejment. Nie wystartowała ona w pierwszych eliminacjach w Janowie i start w Oświęcimiu był ostatnią szansą kwalifikacji do Olimpiady. Agnieszka dobrze wykonała program krótki po którym zajmowała 1 miejsce. W programie dowolnym niestety przegrała z chorobą i popełniła kilka błędów kończąc rywalizację na piątej pozycji.

W tej kategorii stratowały jeszcze: Kornelia Mienik i Sarah Papa. Zajęły on odpowiednio 14 i 15 pozycję.

W klasie Junior Młodszy B wystąpiły: Agata Walczak i Aleksandra Mienik. Obydwie zawodniczki nie ustrzegły się błędów w swoich programach. Agata zakończyła rywalizację na miejscu 10 a Ola na 11.

Wśród solistów nasz klub reprezentował Jakub Rudolf, który w juniorach młodszych A był szósty.

Już w najbiższy weekend nasi reprezentanci wystartują w Zawodach Mikołajkowych w Łodzi oraz w Santa Claus Cup w Budapeszcie.

Wspierają nas:
MTC 2017
Mentor Sport Toruń
Przekaż 1% podatku
1.png1.png4.png3.png2.png3.png
Dzisiaj273
Wczoraj372
Ten tydzień1820
Ten miesiąc7636
Całkowicie114323

Gości

2
Online

23-02-18