W miniony weekend zawodnicy naszego klubu rozpoczęli kolejny sezon. W zawodach otwarcia strtowało ośmioro naszych reprezentantów.

W parach tanecznych seniorów nasza reprezentacyjna para: Natalia Kaliszek i Maksym Spodyriev pokazała nowe tańce przygotowane na ten sezon a wynikiem 131,13 pkt udowodniła, że także w tym sezonie będą się liczyli w rywalizacji międzynarodowej. Pierwsza szansa już 24-26.09.2015 kiedy to nasz duet wystąpi w Zawodach Nebelhorn Trophy w Oberstdorfie.

Dla naszych juniorów start w Oświęcimiu był kwalifikacją do zawodów ISU Junior Grand Prix w Toruniu. mimo popełnionych błędów wszyscy juniorzy naszego klubu zdobyli prawo startu w cyklu Grand Prix. Solistki: Aleksandra Rudolf oraz Agnieszka Rejment zdobyły odpowiednio drugie i trzecie miejsce a para taneczna Anastasia Polibina i Radosław Barszczak uplasowała się na miejscu trzecim.

W Oświęcimiu startowali także młodsi zawodnicy klubu. Piotr Wiśniewski w solistach klasy novice - pierwsze miejsce oraz Alicja Rejment w solistkach klasy srebrnej - miejsce trzecie.

Z pierwszych zawodów tego sezonu wszyscy nasi reprezentanci wrócili z medalami. Serdecznie gratulujemy!!!

 

Wspierają nas:
MTC 2017
Mentor Sport Toruń
Przekaż 1% podatku
1.png2.png0.png1.png6.png4.png
Dzisiaj138
Wczoraj241
Ten tydzień1349
Ten miesiąc4537
Całkowicie120164

Gości

2
Online

17-03-18