5 lutego w Gdańsku odbyły się Mistrzostwa Polski w Łyżwiarstwie Synchronicznym. Nasze zawodniczki wystąpiły w kategorii Juvenile i Novice. Mistrzostwa odbywały się w połączeniu z Hevelius Cup, pierwszymi w Polsce międzynarodowymi zawodami w tej dyscyplinie. Oprócz zespołów z Gdańska, Łodzi i Torunia do Trójmiasta przyjechały reprezentantki Holandii oraz Rosji.

Dla Juvenile był to drugi sprawdzian w tym sezonie. Dziewczyny poradziły sobie bardzo dobrze. Po udanym przejeździe zdobyły drugie miejscu na Hevelius Cup i vice-mistrzostwo Polski.

Z zawodów na zawody jest coraz większy progres. Widać to wyraźnie w punktacji. W niedzielę były o prawie dwa punkty lepsze niż na Mozart Cup.

Grupa Novice startowała w tym sezonie po raz pierwszy. Dziewczyny nie miały jeszcze okazji się sprawdzić, więc stres był ogromny. Układ zawodniczki przejechały bardzo ładnie, chociaż nie uniknęły błędu. Nie zaważyło to na wysokiej ocenione przez międzynarodowe jury. Dziewczyny zdecydowanie pokonały konkurentki. Pewnie zdobyły Mistrzostwo Polski oraz pierwsze miejsce na Hevelius Cup.

Więcej o sukcesach naszych sekcji synchronicznych http://teamlesoleil.pl/

 LE SOLEIL 3

LE SOLEIL 2

Wspierają nas:
MTC 2017
Mentor Sport Toruń
Przekaż 1% podatku
1.png0.png3.png6.png9.png8.png
Dzisiaj71
Wczoraj285
Ten tydzień1654
Ten miesiąc4844
Całkowicie103698

Gości

1
Online

21-01-18